تبلیغات
ادبی - با تاخیر
ادبی
با تاخیر []پیرو سخنان اخیر رییس جمهور محترم که به این نکته اشاره نموده: « کشور ما آزاد است و افراد نظرهای خود را اعلام می کنند و بسیار ارزشمند است اما من از تحلیلگران می خواهم که توهین نکنند ، به خصوص به مراجع» ؛ واجب دانستم در حد بضاعت سخنان رییس جمهور را بررسی نمایم.

رییس جمهور در سخنان خود در داکنش به مضعگیری های غرب                 می گوید :« تحریم کنند ما که پشت در اتاقشان نایستاده ایم که خواهش کنیم ما را تحریم نکنید». گویا رییس جمهور در طبقه ی هفتم این بهشت برین زندگی می کنند تا اگر هم مشکل اقتصادی وجود دارد گریبانگیر طبقه های پایین دست شود ؛ یا رییس جهور دل شیر دارند یا مردم توقع زیادی از دولت دارند یا اینکه پایه های ایمنمان بسیار ضعیف است که در مقابل تحریم های پی در پی و سنگین نمی توانیم ایستادگی کنیم.

رییس جمهور محترم در رابطه با قرارداد کرسنت این چنین گفته است: « قرارداد کرسنت دستمایه حمله به دولت شده است » . لازم است به این مسئله اشاره کنم وقتی که وزیر کشور تازه به مسند رسیده به جای رفتن به محل کار خود و رسیدگی به امور وزلرت مربوط به خویش ، بر سر قرارداد کرسنت که مربوط به وزارت نفت است ، حاضر شده و وزارت کشور را به امان خدا رها می کند ؛ آیا بویی به مشام شما نمی رسد؟ آیا همانطور که دل شما برای بوش جنایتکار می سوزد ، دل ما نباید برای مسائل مربوط به کشورمان بسوزد؟

آقای رییس جهور فکر نمی کنید به جای دلسوزی برای مردی که به هیچ صراطی مستقیم نیست ، بهتر است دلتان به حال مردمی بسوزد که می سوزند و می سازند؟

بهتر نیست به مردمی که شما را به عنوان رییس دولت انتخاب نموده اند توجه بیشتری کنید و کمی از غیرتتان را هم برای این مردم خرج کنید؟

جناب رییس جمهور به دور از هرگونه توهین و غرض ورزی و به عنوان یک دوست و یار می گویم : چراغی که بر خانه رواست بر مسجد حرام است چه رسد به این که به جای مسجد پای شخصی در میان است که به قول شما ، شمارش جنایت هایش از دستش در رفته است.

جناب رییس جمهور طبق معمول کاسه کوزه ها بر سر خانم ها شکست و این بار از جانب شما.  حتما می دانید که چند نفر از قانون گذاران مجلس و قوه ی قضاییه زن هستند و می دانید که معمولا رای اقلیت تاثیر چندانی در قانونگذاری ندارد( با عرض پوزش از تمامی خانم های قانونگذار) . چگونه است که وضع قانون برای ثبات و بنیان خانواده به عنوان پایه های تشکیل نظام اسلامی ، به دلسوزی برای خانم ها تغییر نام می دهد که موجب کباب شدن شما شود؟ به همین قلمم سوگند که جامعه ی نسوان راضی نیستند که تار مویی از سر شما کم شود چه برسد به کباب شدنتان در مقابل ثواب برای پایبندی آقایان به خانواده و زن و فرزند.

جناب رییس جمهور شیرزنان مملکت اسلامی مان اگر از قانون ها و مقررات برابری نسبت به جنس مخالف برخوردار باشند و بتوانند از حق خود در مقابل نابرابری های قانونی و اجتماعی – عرفی دفاع کنند ، اگر بتوانند از گوشه های جامعه خارج شده و به میدان بیایند و اگرهای بسیار دیگر ، بی گمان نیاز به دلسوزی که موجب کباب شدن دیگران شود ، نخواهند داشت.نوشته شده توسط شبنم فلاحی در  چهارشنبه 1 آبان 1387 و ساعت 07:24 ب.ظ
ویرایش شده در - و ساعت -

() نظر
       
وبلاگ من
  وبلاگ من
  ایمیل من
    

[yahoo]
بایگانی

 نویسندگان

شبنم فلاحی (218)
کاف - آشنا (0)


موضوعات

عمومی (151)


 آرشیو

آبان 1390 (1)
شهریور 1390 (1)
آذر 1389 (1)
مهر 1389 (3)
شهریور 1389 (2)
اردیبهشت 1389 (4)
دی 1388 (1)
آذر 1388 (10)
آبان 1388 (1)
مهر 1388 (7)
شهریور 1388 (8)
مرداد 1388 (9)
تیر 1388 (10)
خرداد 1388 (4)
اردیبهشت 1388 (2)
فروردین 1388 (2)
بهمن 1387 (1)
آبان 1387 (4)
مهر 1387 (1)
شهریور 1387 (3)


صفحات

لینكستان

  وبلاگ حاج محمد

  وبلاگ خاطرات رونیک دانشجوی مجرد

  دنیای موبایل

  .•:*:•. دهکده معماری.•:*:•.

  انجمن بیماران سرطانی محك

  ارتباطات و خبر ( وبلاگ خانم مدیر)

  ๑۩۞۩l عکس های تاپ ๑۩۞۩๑

  تبلیغات وبلاگی

  پایگاه خبری بیا تو اس اس

  قدرتمند ترین سایت دانلود موزیک ایرانیان

  انجمن تخصصی

  جامع ترین بانک اطلاعاتی ایرانیان

  دل نوشته های من

  فروش سی دی های بدنسازی و کشتی کج

  پنجره ای رو به فردا

  اصول موفقیت

  ورود دروغگوها ممنوع

  وبلاگ خواهر مکرمه

  http://mtb-web.mihanblog.com/

  سایت اهداء عضو

  زیر ۱۸ سال ممنوع

  عطر یخ

  راهی برای دوستی

  غم قطره

  سلامت جوانان

لینكدونی
پیامک بخونید پول دربیارید ! (-)
کسب درآمد اینترنتی بدون اینکه حتی 1 ریال خرج کنی (-)
کسب درآمد اینترنتی بدون اینکه حتی 1 ریال خرج کنی (-)
خرید پستی نرم افزار های آموزشی (-)
.::* کسب درآمد عالی از اینترنت 100% تضمینی *::. (-)
شال طرح گل و بوته (-)
ملی مارکت (-)
لیزر پوینتر سبز (-)
كسب درآمد استثنایی برای مدیران سایتها و وبلاگها (-)
فروشگاه آنیل (-)
آرشیو لینكدونی
جستجو
جستجو در بلاگ


خبرنامه

آمار وبلاگ
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -
قالب توسط :صابر كردستانچی