تبلیغات
ادبی
ادبی
[عمومی , ]وحشت از پخش34 ساعت نوار جنسی سردار زارعی

جنجال بزرگ در قوه قضائیه بر سر مصاحبه تلویزیونی فرمانده كل نیروهای انتظامی و دفاع او از سردار زارعی این احتمال را قوت بخشیده كه نوارهای ضبط شده از مناسبات جنسی او با دختران و زنان روی سی دی در جامعه پخش شود!

بعد از مصاحبه تلویزیونی فرمانده كل نیروی انتظامی جنجال بزرگی در قوه قضائیه برپا شده است. این مصاحبه كه در آن همه اتهامات مربوط به فساد مالی و جنسی و انحرافات اخلاقی سردار زارعی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و مجری طرح امنیت عمومی (ماجرای یورش به اوباش و طرح حجاب و...) گفته شده است ( احتمالا موثق می باشد) تكذیب شد، دست پخت قاضی مرتضوی بود و به توصیه او ترتیب یافت. چند تن از قضاتی كه روی پرونده زارعی كار می كنند تهدید كرده اند كه 34 ساعت نوار ویدئوئی را كه از فساد جنسی سردار زارعی وجود دارد تكثیر كرده و دراختیار مقامات بالای نظام و فرماندهان ارشد سپاه خواهند گذاشت. آیت الله شاهرودی بشدت با این كار مخالفت كرده و گفته است در صورت تكثیر این نوارها، معلوم نیست آنها فقط در دست مقامات باقی بماند. این خطر هست كه در آینده در سطح وسیع در جامعه پخش شود و به اعتبار نیروی نظامی و طرح های امنیت عمومی لطمه جبران ناپذیر بخورد. درعین حال شاهرودی درعین حال بشدت از مصاحبه فرمانده كل نیروهای انتظامی انتقاد كرده و آن را تقابل با قوه قضائی اعلام كرده است.

- تصمیم دولت برای كاهش تعرفه  واردات لاستیك ضربه سختی بود به شیخ محمد یزدی عضو شورای نگهبان و رئیس جدید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، تا نتیجه حمایت بی دریغش از علی لاریجانی را در عمل ببیند! این تصمیم كه كمر تولید داخلی لاستیك را زیر فشار واردات لاستیك خارجی خواهد شكست، عملا تصمیمی بود در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری كه احمدی نژاد تمام نیروی خود را برای پیروز شدن در آن بسیج كرده و به كار گرفته است. چند كارخانه تولید لاستیك از زیر مجموعه های بنیاد نبوت اند كه كه شیخ محمد یزدی در راس آن قرار دارد. در همین بنیاد هاشمی رفسنجانی نیز سهامدار و عضو هیات مدیره است و تصمیم اخیر دولت به نوعی علیه او نیز بود. این كه تولید لاستیك می خوابد و بر خیل بیكاران باز هم افزوده خواهد شد، در جنگ قدرت از اهمیت زیادی برخوردار نیست!

در محافل گفته می شود كه بزودی تعرفه واردات اتومبیل را هم به زیر 80 درصد خواهند رساند! كه باید دید این تصمیم را با چه انگیزه سیاسی خواهند گرفت.

- بر سر تصمیمات جدید اقتصادی در كابینه جنجال است. نه فقط جنجال بلكه تهدیدهای خطرناك همدیگر. تقریبا همه شان میدانند كه نه فقط در دولت، بلكه در حاكمیت سنگ روی سنگ بند نیست و هر تصمیمی موقت و عمدتا جنجالی و برای عبور از این ستون به آن ستون است. هیچ طرح و برنامه دراز مدتی در مجموع حاكمیت وجود ندارد. گنجشك روزی شده اند. از هر چیز شیرتوشیر تر وضع اقتصادی است و جالب است كه دولت میداند حریف این وضع نیست و نمی تواند اوضاع اقتصادی را سروسامان بدهد و منتقدان هم ایستاده اند كنار تا احمدی نژاد با سر بیاید زمین. می گویند باید صبر كرد تا این حادثه اتفاق بیفتد و یكبار برای همیشه تكلیف این ماجرای كفن پوشیدن و راه افتادن جلوی سفارتخانه ها و علیه این و آن مقام حكومتی و در حاشیه نماز جمعه ها مردم را علیه این و آن تحریك كردن خاتمه یابد. ( برگرفته از سایت دارابکس)نوشته شده توسط شبنم فلاحی در  دوشنبه 16 اردیبهشت 1387 و ساعت 08:05 ق.ظ
ویرایش شده در - و ساعت -

() نظر
       
وبلاگ من
  وبلاگ من
  ایمیل من
    

[yahoo]
بایگانی

 نویسندگان

شبنم فلاحی (218)
کاف - آشنا (0)


موضوعات

عمومی (151)


 آرشیو

آبان 1390 (1)
شهریور 1390 (1)
آذر 1389 (1)
مهر 1389 (3)
شهریور 1389 (2)
اردیبهشت 1389 (4)
دی 1388 (1)
آذر 1388 (10)
آبان 1388 (1)
مهر 1388 (7)
شهریور 1388 (8)
مرداد 1388 (9)
تیر 1388 (10)
خرداد 1388 (4)
اردیبهشت 1388 (2)
فروردین 1388 (2)
بهمن 1387 (1)
آبان 1387 (4)
مهر 1387 (1)
شهریور 1387 (3)


صفحات

لینكستان

  وبلاگ حاج محمد

  وبلاگ خاطرات رونیک دانشجوی مجرد

  دنیای موبایل

  .•:*:•. دهکده معماری.•:*:•.

  انجمن بیماران سرطانی محك

  ارتباطات و خبر ( وبلاگ خانم مدیر)

  ๑۩۞۩l عکس های تاپ ๑۩۞۩๑

  تبلیغات وبلاگی

  پایگاه خبری بیا تو اس اس

  قدرتمند ترین سایت دانلود موزیک ایرانیان

  انجمن تخصصی

  جامع ترین بانک اطلاعاتی ایرانیان

  دل نوشته های من

  فروش سی دی های بدنسازی و کشتی کج

  پنجره ای رو به فردا

  اصول موفقیت

  ورود دروغگوها ممنوع

  وبلاگ خواهر مکرمه

  http://mtb-web.mihanblog.com/

  سایت اهداء عضو

  زیر ۱۸ سال ممنوع

  عطر یخ

  راهی برای دوستی

  غم قطره

  سلامت جوانان

لینكدونی
پیامک بخونید پول دربیارید ! (-)
کسب درآمد اینترنتی بدون اینکه حتی 1 ریال خرج کنی (-)
کسب درآمد اینترنتی بدون اینکه حتی 1 ریال خرج کنی (-)
خرید پستی نرم افزار های آموزشی (-)
.::* کسب درآمد عالی از اینترنت 100% تضمینی *::. (-)
شال طرح گل و بوته (-)
ملی مارکت (-)
لیزر پوینتر سبز (-)
كسب درآمد استثنایی برای مدیران سایتها و وبلاگها (-)
فروشگاه آنیل (-)
آرشیو لینكدونی
جستجو
جستجو در بلاگ


خبرنامه

آمار وبلاگ
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -
قالب توسط :صابر كردستانچی